מי אנחנו

whoareweקבוצת מעדני מניה פועלת בתחום הבשר ותעשיית הנקניקים כבר מאמצע שנות ה-60. בבעלות הקבוצה מפעל לייצור מוצרי בשר, נקניקים ודליקטסים ומתמחה גם בייצור בצקים (קרפלך, בלינצ’סים וכו’). בנוסף,בבעלות הקבוצה ישנו גם משק מניה – משק לגידול ופיטום חזירים. המשק מהווה את אחד מעמודי התווך של החברה בהיותו היצרן אשר מספק את חומרי הגלם למפעל לצורך ייצור ועיבוד המוצרים השונים והמגוונים אשר קבוצת מעדני מניה משווקת. משק מניה הוא המשק הגדול בישראל, זהו משק המוגדר כמשק “סגור” המשמעות היא שכל תהליך הגידול מתחילתו ועד סופו נעשים בתוך המשק.
במפעל של מעדני מניה נעשים פיתוחים טכנולוגיים באופן מתמיד המייעלים את תהליך הייצור. פיתוחים אלה משפרים ומגדילים את איכות הבשר, טריותו ואורך חייו. תכונותיו הבריאותיות מגדילות את ערכי הבשר על פני ערכי השומן ומעלות את הערכים התזונתיים שלו ברמה הבריאותית.תהליך הייצור נעשה ע”י מכונות חדישות ומתקדמות המיובאות מאירופה, כל אלה עומדים בתקני בקרה ואיכות עולמיים.צוות המפעל המנוסה משקיע בייצור ופיתוח מוצרים חדשים ושמירה על איכותם. מעדני מניה עומדת בתקני איכות ובקרה מהמחמירים והמובילים בעולם.
מעדני מניה מקפידה לפתח באופן קבוע מוצרים חדשים אשר הינם ממובילי השוק. המוצרים החדשים תואמים לטעם המסורתי של יוצאי מדינות חבר העמים וכמו כן לטעם הישראלי. מעדני מניה עובדת עם חברות מובילות בתחום המזון והתבלינים אשר מספקות לה את חומרי הגלם האיכותיים ביותר ותבלינים מכל רחבי אירופה. בעקבות התפתחות החשיבה הבריאותית פותחו מוצרים חדשים המתאים לאנשים שאוהבים נקניק טוב ורוצים לשמור על בריאות תקינה. כמו כן, מעדני מניה שומרת ומקפידה שכל הרכיבים של המוצרים יהיו טבעיים ומבוקרים. מוצרי המפעל נמצאים תחת בקרת איכות ונבדקים באופן קבוע ע”י מעבדות מובילות ומתמחות בתחומם. מעדני מניה משדרגת באופן מתמיד את איכות המוצרים ואת ערכם התזונתי ומתאימה את עצמה לטרנד הבריאות והסביבה הירוקה.
בנוסף לטכנולוגיות הפיתוח עובד המפעל על פי כללים סניטריים ושומר על טעמים ביתיים הנעשים מחומרים טבעיים.
מעדני מניה מובילה בייצור הנקניקים המותססים (RAW), שנעשים בתהליך של עישון ותסיסה. כמו, מילנו, סרוולד רוסקיה ומגוון רחב בסדרה אשר בה אין לה כמעט מתחרים. כמו כן, משפרת החברה את מוצריה הקיימים ודואגת לחדש כל הזמן במוצרים חדשים.
למעדני מניה מפעל לייצור בצקים אשר בו היא מייצרת מגוון רחב של כיסונים הממולאים בבשר, גבינה ותפוח אדמה. בחודשים האחרונים התרחב מפעל הבצק והחל לייצר סדרה חדשה של בלינצ’סים ממולאים.
למעדני מניה רשת מעדניות בשם מעדני מניה ודלי מניה הפרוסות ברחבי הארץ.
חנויות המותג מעוצבות בקונספט ייחודי שבא לתת דגש על הרמה והאיכות הגבוה האופיינית למותג מניה. ניתן לראות כי העיצוב בחנות הוא עיצוב של מעדניות בוטיק אירופאיות והאווירה ביתית וחמימה. חנויות המותג מאפשרות למגוון לקוחותיה ליהנות מחוויה קולינרית מיוחדת במינה.
ניתן למצוא בחנויות המותג את מגוון המוצרים שמייצר מפעל מניה במחירים אטרקטיביים לצרכן.
מעדני מניה מייבאת באופן שוטף לחנויות שבבעלותה דליקטסים ומוצרים ייחודיים מכל רחבי העולם ומחפשת באופן קבוע מוצרים חדשים בתחום המזון שטעמם עונה לדרישות קהל היעד.
בחנויות המותג ניתן להשיג מגוון רחב של פירות ים, דגים, גבינות, משקאות אלכוהוליים במגוון אדיר של טעמים ובמחירים שווים לכל כיס.
חנויות המותג מספקות חוויה של ריגושים וטעמים. בואו ותרגישו את חווית הטעמים של מעדני מניה!